[]

Sayısal Loto

Simdi benim elimde tee 12-13 sene once doldurdugum bir sayisal loto kuponu var.

Ben merak etmekteyim acaba bu kupondaki numaralara gecmis yillarda buyuk bir ikramiye isabet etmis mi. Bunu kontrol edebilecegim bir yazilim ya da web sitesi var midir acep?


 
  • ufukcel  (27.12.09 18:51:52) 
@ufukcell,

Tesekkur ederim fakat tek tek her haftayi kontrol etmek epey bir vakit alacaktir :) Yok mudur bunun bi programi falan numaralari girince durumu bildirecek?
  • msb  (27.12.09 18:56:21) 
www.google.com

Tickleri unutmayalım.
  • pichoscosama2  (27.12.09 19:00:44) 
şöyle de bir program ve sitesi varmış belki işine yarayan çıkar;

lotomax.blogspot.com
  • ufukcel  (27.12.09 19:02:59) 
www.lotom.net

buradan sol altta sayıları yazarak görebilirsin hocam.
  • vurursa gol olur  (27.12.09 22:12:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.