Tatil için ev önerisi

Güzel deniz manzaralı, yeşillikler içinde bi evde bi kaç gün geçirmek istiyorum kafa dağıtmak için.

Burgas diye bi yer varmış Bulgaristan'da oraya falan baktım, adalara baktım. istediğim gibi bi yer bulamadım tam. önerebileceğiniz ev/otel var mı böyle güzel bi yerde?

istanbul'a çook uzak olmasın. 3-4 günlük max.

amasra bu mevsimde güzel oluyor, bazı kiralanan evler orman içinde oluyor biraz araştırma ile sessiz sakin hem deniz kenarınada inip bol bol dalga izlersin, araban varsa çakraza doğru olan yolda baya yeşillikler içindeydi 5 sene önce, umarım hala öyledir. karadenizi kışın yağmurda seviyorum ben.

yalova, ataturk arboretum içinde guzel yuruyus yolları var, orada birde bu sağlık bakanlığının oteli var aynı zamanda bir özel otelde var içinde ama bulamadım ismini o otelde yeşillikler içinde
  • eja  (24.01.17 12:38:29)