[]

İzmir'de 7/24 halka açık kütüphane

Merhabalar ekşi ailesi,

Okumuşluğu ile övünen İzmir'de 7/24 kütüphane var mıdır? Bilen varsa çok sevindirir. Google'dan arattığım zaman Bursa'da bile 24 saat açık kütüphane bulabildim ama memleketim İzmir'de bulamadım. Bu hayal kırıklığımı dindirirseniz ne güzel olur..


 
bildiğim kadarıyla halka 7/24 açık yok, keşke olsa, umarım vardır da ben bilmiyorumdur. lütfen.


  • havana  (24.01.17 01:26:14) 
Bende yok diye biliyorum askerdeyken evci çıktığımda bakmıştım. Ayrıca okumuşluğu ile övünen ilimiz İzmir değil Tunceli'dir. :)

İzmir hayata bakışındaki modernizim ile övünür. :)
  • gozu acik sevisen yahudi  (24.01.17 01:39:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.