ne yapıyorsunuz

şu on beş boş günde ne yapıyorsunuz ya da on beş boş gününüz olsa ne yapardınız? gün içinde.

( on beş bos gün mü, boş on beş gün mü? )

Keşke on beş boş günüm olsa :(

  • tuborg yesili  (23.01.17 23:00:52)
Dükkan-Kitap-Hasta Bakıyorum. 15 değil 155 gün boş olsa arada tek oynayacak şey Dükkan :D

  • gozu acik sevisen yahudi  (23.01.17 23:03:28)
keşke benimkiler senin olsa. çok sıkıldım.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.01.17 23:03:43)
şu sıralar ders çalışmaya çalışıyorum. uykusuz, yarım yamalak, boktan bir dönem.
şu çarşamba gelip bitsin. sonraki 15 gün tamamen sinema ve kitaba gömülüp deşarj olacağım.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (23.01.17 23:07:43)
mezun olmama tek sınavım vardı 2 haftadır ona çalıştım hoca kol gibi soru sordu kaldım galiba, yarın gidip tek ders sınavı için dilekçe doldurucam

  • masa penisi  (23.01.17 23:10:09)
on bes gun full bosum. spor falan yaparim kendimi buna alistiririm diyordum ama sanirim full uyuyacagim.

  • tiredpanda  (23.01.17 23:14:51)
sağlık sorunlarımı halletmeye çalışıyorum üniversite zamanı ertelediklerimi.
bol bol kitap okuyorum.
arkadaşlarla görüşüyorum.
belki haftasonu şehir dışına gideceğim
on beş boş gün bitti bile :(
  • powerpufgirl  (23.01.17 23:16:31)
Benim 25 gün boş vaktim vardı, ailemin yanına geldim. Annemle ve kardeşimle bol bol vakit geçiriyorum, dışarıya kahve içmeye çıkıyoruz. Alışveriş yapıyoruz bazen. Soğuk olmasa ormana yürüyüşe gideceğim ama diz boyu kar var. Arada yemek yapıyorum bizimkilere. 3 kitap bitirdim. İzlediğim dizinin bütün sezonlarını izledim. Arada kardeşimle belgesel izliyoruz. Bir de yapmak istediğim boyamalar vardi; yanımda tasiyamadigim için yine kaldılar. Hafta sonları yapacağım artık. Öyle iste. Son haftamdayim;ne çabuk geçti, anlamadım.

  • fraise  (23.01.17 23:27:36)
-Film izlemek
-Dizi izlemek
-Kitap okumak
-Öykü yazmak
-Sakin bir kafede filtre kahve içmek
-Moda sahilde 1-2 saat tur atmak
-Tiyatroya gitmek
-Bisiklet sürmek
-Arkadaşlarla buluşmak
-Çay ve sigara içip saatlerce Ahmet Kaya dinlemek. (En çok bu zevk veriyor son zamanlarda.)

Bunlar benim son on beş günde yaptıklarım.
  • papillon7  (23.01.17 23:42:04)
imkan varsa gezerdim, vize sıkıntısı yoksa ucuz rotalara varsa vizesiz yerlere ama bir şekilde en azından 1 haftasını başka yerde geçirmeye çalışırdım maddi imkanlar doğrulutusunda.

  • senolll  (23.01.17 23:51:07)
En son bos 15 gunum gecen aydi, uzun bir tatile gittik. Bugun olsa (keske) ders calisirim. Mayisa kadar falan zor tekrar izin olaylari.

  • kassiopeia  (23.01.17 23:51:38)
deliriyorum.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (24.01.17 00:05:49)
Beslenmemi düzene soktum. Alese çalışıyorum, uzun süredir görmediğim insanlarla buluşuyorum.

  • muslugubozukhayrat  (24.01.17 00:07:41)
İlk ve son gününü kesinlikle istirahate ayırırdım. Onun dışında sinema, sevdicekle gezmeler, bisiklet, spor, kitap okuma vs.

He bir de, normalde oniki-bir civarı yatıyor isem, daha geç saatlerde bilgisayardan film izlerim. Çayımı tadellemi alırım. Bilmiyorum sebebini ama bunu yapınca mutlu oluyorum. Hele de film güzelse, oh mis.
  • sylr  (24.01.17 00:11:26)