İzninizle seviyorum?

i.hizliresim.com

Kedileri, köpekleri ayakla sevmek hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum evet.
Bunda bir sıkıntı görüyor musunuz?

Ben zaten lop lop et yiyip kedi kopek olunca kendini hayvenseverim diye tanitanlara gicik oluyorum. Bir de kafeste kus besleyeni var bunlarin.

  • Traveller  (23.01.17 21:39:06)
çıplak ayakla, kendi hayvanınızı seviyor olsaydınız rahatsız etmezdi.
bu şekilde hoş görünmedi bana.

  • filteria  (23.01.17 21:44:53)
ben ayağımla sevgilimi bile ( ! ) seviyorum.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.01.17 21:54:50)
Yahu cani acir hayvanin yazik gunah. Ustune ustluk tasidigi pislik de cabasi.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (23.01.17 22:20:45)
seninle hayvanın arasındaki bi mevzuyu başkalarına sormamalısın. hayvan hoşlanıyosa iyidir, hoşlanmıyosa değildir. sen ayağınla sevmekten hoşlanıyosan sıkıntı yoktur. sevdiğin ve kimseye zararı olmayan bi şeyi yaparken başkalarına bok yemek düşer bebeğim.

  • zirrealist  (23.01.17 22:23:18)
ben kedilerimin ayakla sevilmesinden hiç hoşlanmıyorum çünkü sonra öpüyorum onları, yatağa geliyorlar kafamda yatıyorlar vs. milletin pis ayakları kafama değmiş gibi oluyor :) ama kedilerim ayakla sevildiklerinde de gayet hoşnut görünüyorlar. sonuç olarak köpek mutluysa bence sıkıntı yok.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (23.01.17 22:38:53)
Rahatsız etmedikçe yok da, elle sevmek bi başka. Dokununca sen de rahatlıyorsun. Enerjini alıyor veletler.

Ayrıca resimdeki çok datlu!! <3
  • dessy  (24.01.17 09:37:49 ~ 09:38:15)