kazıklandık

Bir yakınım buyukoutlet.com isimli siteden taç marka nevresim satın aldı. Fakat site tarafından kalitesiz, farklı desenli bambaşka bir nevresim gönderildi. Bir yanlışlık olmuştur diyerek siteye ulaşılmaya çalışıldı fakat görüldü ki sitede sadece bir whatsapp numarası var ve aranıldığında açılmıyor. İnternetten araştırdığımızda aynı siteden benzeri durumları yaşayan insanlar olduğunu gördük.

ne yapalım dostlar paranın üstüne su mu içeceğiz?

malesef.

  • anonymice  (23.01.17 21:11:58)
nevresim takımı olduğuna göre çok bir para olmadığını düşünüyorum. yani bir nevresim takımı parasına "almadan önce araştırmak" konusunda iyi bir ders alındığı düşünülüp avunulabilir.

  • lancelot du lac  (23.01.17 21:28:49)
Niye su içeceksiniz ki? Hakkınızı arayın. Ekran görüntülerini, sayfanın renkli çıktınızı alın. Size gönderilen ürünle birlikte ya mahkemeye ya tüketici haklarına başvurun. Hangisi alır bilmiyorum ama başvurun. Mahkeme olursa üstüne mahkeme parasını da belki öderler. Ders olur onlara. Bence konuyu araştırıp peşini bırakmayın ve yorum yapanlara da ulaşıp birlikte hareket edin. Kimse ses çıkarmadığı için soyguna devam ediyorlar zarn

  • cemallamec  (23.01.17 22:01:57)
Her türlü soru, öneri, istek ve şikayetlerinizi info@buyukoutlet.com e-posta adresinden müşteri temsilcimize ulaşarak bize iletebilirsiniz.

AKÇEŞME MAH 2018 SOKAK NO:50 GÜMÜŞLER DENİZLİ / TÜRKİYE

yazmışlar gerçi whatsapp'a bakmayan buna bakar mı bilemedim.
  • sedat peker in yegeni  (24.01.17 17:08:50)