[]

goz doktorlari / bulanik gorme

selam gozunu sevdiklerim,

iki goz 0,75 miyop. doktorun tanisi bu.

uzagi goremiyorum ama cok buyuk sikinti yok.
sikintim ise sag gozumde bulanik gorme.
aslinda tam olarak bulanik gorme degil. soyle
aciklamaya calisayim. sol gozu kapattigimda
yazinin buyukluguyle ilgili degil de baska bir seyle
ilgili sikinti yasiyor gibiyim.sanki gozumu tam
acamamis gibi hissediyorum. ve abartmayayim ama
sanki arada parcalar eksik gibi. degisik bir bulaniklik.
astigmat testi yaptim internet uzerinden gordellerle
yok gibi o. doktor da demedi diyr hatitliyorum.
degisik bir sey canim sikildi. cok eskiden beri
cok kez goz doktoruna gitmisimdir. ozel doktor/hastaneler
ektra bir sey soyleyen olmamisti. su ara biraz taktim
galiba bu duruma. neyse. her seyin basi saglik. benim
sikintim ne?

 
büyük bir olasılıkla birşeyin yoktur. Bende mesela gizli astığmat var . ara ara bir derecenin üstüne çıkıyor baya bulanık görüyorum sonra 30dk filan içinde düzeliyor . Yorulunca özellikle sık sık çıkıyor.

Ben senin anlattıklarından yola cıkarak acaba gözüne darbe fılan mı aldın , çizik filan atmış olabilir misin(" sanki arada parcalar eksik gibi " dediğin için öle yazdım)

normal insanım doktor değilim -
  • bnmzz  (23.01.17 10:12:35) 
darbe falan yok. eksik parca derken yanlis anlasilacagini tahmin ettim aslinda. eksik parca yok da bulanikligi bu sekilde tanimlamaya calistim. tam bir tarifi yok aslinda. uzun zamandir olabilir de ben su an dert ettim kendime.


  • sparkle kiddle  (23.01.17 10:30:04) 
bence astigmat. tekrar bi muayene yaptır, neyse çıkar.


  • zgrydn  (23.01.17 11:30:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.