Anneye 1000 tl altı akıllı telefon v2

eksiduyu.ru

Ya kusura bakmayın, bir önceki duyuruda fiyat belirtmemiştim.

Maksimum 1000 tl olmak üzere tavsiye rica edeceğim. Sadece home tuşu mantığını öğrendi ama teknik özellik, performans beklemediğimden önemli değil.

Arama özelliği dışında kullanmayacak, belki sms. Onu da öğrenebilirse.

Niye akıllı telefon peki?

  • sekerse tehlike  (22.01.17 21:49:53)
Öğrenmek istiyor, ben de hevesini kırmak istemiyorum.

  • reyals  (22.01.17 21:57:11)
Annem için samsung galaxy j7 almıştık bir sene kadar önce, kullanabilir mi kaygıları yaşarken şimdi bin türlü oyun-uygulama kullanıyor, tam verim alabiliyor telefondan.

Bu tecrübeden yola çıkarak Samsung galaxy j5 prime ya da j7 prime tavsiye edebilirim. Eski j5 ve j7 hala piyasada bulunur mu bilemiyorum, onlara da bakabilirsiniz biraz daha uygundur fiyatları. Prime adıyla çıkarılan sonraki seri benim bile hoşuma gitmişti hem estetik açıdan hem de teknik özellik açısından. Fiyatlar da 1000tl civarıdır +-100 oynayabilir.
  • md11  (22.01.17 22:00:03)
gm 5 plus

  • orange coffee  (22.01.17 22:01:23)
Ben anneme casper via v10 almıştım, fiyatı (ben aldığımda 900 kusurdu) oldukça uygundu. Ayrıca çok hafif ve çok ince bir telefon, görüntüsü ve şekli şemali de çok hoş gözüküyor. Mağazada bir bakın derim.

  • koskoca kirpi  (22.01.17 22:52:49)
Anneye nineye telefon duyurularına bir iphone kullanıcısı olarak iphone yazılmasını anlamıyorum. Neresi daha kolay iphoneun. Kaldı ki bu kişi güne gidecek, orda evin çocuğuna annenin telefonundaki mevlüt videosunu bana atsana evladım diyecek. Ha çevresindekilerin çoğunda iphone varsa neyse ama yine de iphone çok kolay ya olayını anlamıyorum. Nineye anlatır gibi bana da anlatırsanız sevinirim. :)

O sebeple iphone yerine fiyat performans ürünü bir ürün al derim. Normalde sevmememle birlikte senin durumunda anneme Samsung alırdım çünkü en bilinen marka o ve sen atıyorum GM 5 plus alsan da o her yerde samsung duyacağı için, özellikle de yaşıtı arkadaş ortamlarında oğlum ana samsung almadı olacak. Samsung kötü performans öeh, touchwiz illet ama bunlarla hangi anne ilgileniyor
  • nickfury  (22.01.17 22:53:08)
Lenovo k5.

  • yirmisantim  (22.01.17 22:55:50)
paraya kıyarsanız j7, kıyamazsanız j5 bence de.

  • baal  (22.01.17 23:09:09)
lenovo k5 +1.

  • livaist  (23.01.17 00:54:19)
Casper cok iyi.

  • lion de la Turquie  (23.01.17 02:16:50)
casper ile gm'nin neresi iyi anlamıyorum. "çok iyi" yazan arkadaşlar, bu dandik markaları hiç kullanmadılar heralde.

  • sfteses  (23.01.17 03:25:16)
@sfteses

900 liraya alınan 2 sene garantili bir telefon için çok iyi. 900 liralık telefonu 4-5 bin liralık markaların amiral gemisi telefonları ile kıyaslayacak halimiz yok.
  • koskoca kirpi  (23.01.17 20:59:41)