Yüksek miktarda parası kaybolan/çaldıran oldu mu?

Dün tam 8.000 bin lira kaybettim x( aradan 24 saat geçti hala unutamıyorum. Yaptığım hiçbişiden zevk almıyorum. Evdekiler cana geleceğine mala gelsin falan diyolarda içim rahatlamıyor.

Kaybolacağını bilsem çatır çutur yerdim o parayı. Yeni telefon tv falan alırdım ama ben biriktirmiştim. Moralim çok bozuk.

Bi de demin arkadaş dedi ben de geçen yaz 400 tl düşürdüm diyo, çakcaktım ağzına bi tane :@ 8 bin lira diyorum adam 400 tl kaybetmiş.

*edi: 6 bin ben biriktirmiştim. 2 bin de arkadaş verdi borcu varı bana. 8 bin lira ile bi tanıdık yerden altın yatırımı yapacaktım. avm ye girdik. migrosa falan gitik. sonra baktım para yok. öyle işte.

evlat acısı gibiymiş.

zaman tek ilacın.
  • thugster  (22.01.17 20:29:36)
Nasıl becerdin?

Bu yüzden nakit taşımıyorum yanımda hiçbir zaman. En fazla 50 lira.
  • yirmisantim  (22.01.17 20:31:59)
Nakit taşımam asla. Kusura bakma seninki de biraz şeylik yani. Bi seferinde cüzdanım çalındı,200 dolarım gitti,ondan beri nakit taşımam. Kaçıncı yüzyıldayız yani.

  • basubadelmevt  (22.01.17 20:33:27)
cüzdana asla para koymam ben. ne bileyim öyle bir alışkanlığım yok. şu ana kadar hiç para kaybetmedim

  • burya  (22.01.17 20:37:23)
100 euro düşürmüştüm ben de, ne zaman euro kurunda bi değişiklik olsa aklıma gelir :((

  • nickimin hakkini veremedim  (22.01.17 20:40:42)
benim 5-6 sene önce iki maaş kadar param çalınmıştı. motor alacaktım. bunun bi işaret olduğunu düşünüp almadım. çok üzülmedim, sağlık olsun dedim.

  • sttc  (22.01.17 20:58:11)
Avm yönetimine başvur gezdiğin yerleri falan kamera kayıtlarından izlesinler. Elinden geleni yaptıktan sonra kafana takma unutmaya çalış dönerse senindir dönmezse sadakan olsun

  • sekerse tehlike  (22.01.17 21:35:07)
abi 8k para nakitle gezilir mi gözünü seveyim norveç'te mi yaşıyorsunuz??? 5 lira için boğazını kesiyorlar adamların ülkede 8k diyorsun... ailen çok haklı cana geleceğine mala gelsin ama biraz sürecektir bu olayın etkisi. tek çare zaman denilen gibi.

bi daha da küpe olsun o kadar nakit parayı aldığın gibi taksiyle en yakın banka şubesine git hesabına yatır sonra nereye gidiyorsan git. geçmiş olsun.
  • pomaks  (22.01.17 21:37:13)
8bin tl yi kaybetmedin, 8bin tl lik deneyim satın aldın.

  • sekerse tehlike  (22.01.17 21:40:25)
6bin borç takıp ortadan kaybolmuştu birisi.

Tanıdığıma birisi 150bin borç taktı ödemedi.

kaybolmak sayılmaz ama bir nevi kayıp.

cana geleceğine kaybolsun bırak. daha çok olarak gelecektir.
  • isminivermekistemeyensuser  (22.01.17 21:43:37)
Evime hırsız girdiğinde çıldırmıştım. 1 sene kendime gelemedim ama şu an dönüp baktığımda "sağlıktan daha önemli bir konu değil" diyebiliyorum. Geçmiş olsun. Üzerinden zaman geçince etkisi de azalacak.

  • BuddyGuy  (22.01.17 21:54:39)
2 sene önce 10.000 lira dolandirilmistim. 7 ay sonra bitiyor ödemesi. Allah'a havale ettim, lanet ettim, beddua ettim ama dönmüyor geri işte.
Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi, 10.000 liralık bir tecrübe satın almış oldum.
Üzülme, sağlığına bișey olmasın, aslanlar gibi çalışıp o parayı tekrar kazanırsın.
  • etna  (22.01.17 21:55:02)
200 TL üzeri nakit kesinlikle taşımam, 10 lira bile olsa her ödemeyi mümkünse kartla yaparım. Baya cesur bi insanmışsınız açıkçası :)

  • roket adam  (23.01.17 02:21:44)
yaklasik 800 eurom almanya'da, 300 poundum ingiltere'de ev sahipleri tarafindan dolandirilma yoluyla gitti. yok bahanelerle depozitoma el koydular. kaybolan 10 euroluk anahtar icin benden 250 euro kesildi dusunun yani. yolda dusurmekten ya da hirsizin biri tarafindan soyulmaktan farksiz; yalniz hirsizi taniyorsun iste. canini sikmaya degmiyor. son yillarda edindigim tecrube(ler) sudur: -saglik her zaman birinci plandadir, uzulmeye degmez. -giden para, bir sekilde geri geliyor.

alisveris yaparken, para bulunan cantayi sagda solda yalniz biraktiysaniz oradan calmis olabilirler. oradaki guvenlik kameralarindan kimin aldigi bellidir de, biraz pesine dusmeniz lazim.
  • ubi dubium ibi libertas  (23.01.17 02:49:46 ~ 02:50:24)