İhraç fazlası dükkanı

Selam,

Malum giyim aşırı pahalandı ve ben bi kazağa 150 tl veremiyorum. Gecen uskudarda bi ihraç fazlasi satan dukkana girdim işime yaramicak bisürü şeyin arasından 3 tane taş gibi kazak buldum 100 tl verdim çıktım. Bu şekilde ihraç fazlasi ya da defolu falan ürünlerin ucuza satildigi dükkan var mı bildiğiniz? Kapüşonlu spor şeylere filan ihtiyacım var şimdi mesela.

muhtemelen biliyorsunuzdur ama terkos pasajı. 15 liraya kapşonlu polar aldım daha yeni.

  • pide  (22.01.17 18:18:28)
anadolu yakasında optimum avm var. mağazaların tümü outlet.

  • orpheus  (22.01.17 19:33:54)
acıbadem telekom'un yanında ali butik. üst kat kadın giyim, alt kat erkek.
çok güzel ürünler getiriyor, hem ucuz hem de bazen üzerine bir de yüzde 50 yapıyor.
oradan ilk kez alışverişim 2014 sonuydu, 3-5 Tl'ye bir etek almıştım, etek hala mis gibi ve şık, sapasağlam duruyor. ayrıca cos marka bir pantolon almıştım, seri sonu falan bile değildi, sezon malıydı, 30 tl'den fazla değildi.
  • cedilla  (22.01.17 20:06:45)