Sevdiceğimin babasıyla tanışacağım, lütfen yardım

Bir iki saat içinde sevdiceğimin babasıyla tanışacağım.

Çok heyecanlıyım, mantıklı düşünemiyorum şuan. Elini öpmeli miyim ? Tanışmayla alakalı sair tavsiyeleriniz nelerdir ?

Evvelen kendim olmalıyım, bunun farkındayım fakat gene de tavsiye istiyorum sizden.

Tanışma kafede olacak. Sakin bir yer.

Not: erkekim.

nasıl insanlar, nasıl bir aile? bence elini öpme, tokalaş ve yanak öpebilirsin. sarılmalı öpmeli tokalaşma iyi bence. abi diye hitap et. bacak bacak üstüne atma. sdlkfsd. gülümse ve adamdan gözlerini çok kaçırma. doğal olmaya çalış. adamla ilgili görün.

  • snape i başından beri tanırım  (22.01.17 15:17:17)
abi falan deme ya bence, siz de geçsin.

  • zoque  (22.01.17 15:18:30)
x abi iyi bence. "abi naber ya" gibi değil de hitap edeceğin zaman isminin sonuna abi eklemek şeklinde. bizimkilerin hoşuna gidiyor amca yerine abi denmesi.

  • snape i başından beri tanırım  (22.01.17 15:19:50)
El öpme.
Abi deme, siz diye hitap etmek iyidir.
Rahat ol.
Konuşmadan önce iki kere düşün çok düşünüp mal gibi de görünme ama mutlaka düşün.
  • mutekebbir  (22.01.17 15:20:22)
Bey diye hitap etmelisin. O sana söyler zaten sonra bana xxx diye hitap edebilirsin diye.
El sıkarken fazla gevşek olma.
Siyaset konuşma. Ağzını ararsa dikkatli ol.
Kızını ve yetiştirme tarzını öv ama yakala gibi değil.
Kende ailenle ilgili de çok ayrıntıya girme.
  • dijalli  (22.01.17 15:30:04)
Abi demeyin bence. Herkesin hoşuna giden bir durum değil çünkü. Benim babama abi deseniz tuhaf tuhaf bakar mesela. Siz deyin yeterli. Elini de öpmeyin. Tokalaşin.

Sakin olmaya çalışın , zaten rahat biriyse onu görünce siz de rahatlarsiniz.
  • fraise  (22.01.17 15:31:22)
Abi demek gibi bir hata yapma.
Elini öpme.

Aynı fikirdeyseniz siyaset konuşulmayacak şey değil. Fakat ilk buluşmadan konuşmak mantklı değil. Genel konulardan konuş kendini aileni yaptıklarını okulunu anlat şehirler hakkında konuşun.
  • tekila shot bardağı  (22.01.17 15:42:18)
Sakın ha abi deme demeye geldim ben de. Siz diye hitap etmelisin. Yeni tanışılan herkesle böyle konuşulmalı zaten.

  • mutlusismankedi2015  (22.01.17 15:50:52)
Çok teşekkür ederim herkese. Dakikalar kaldı! :)

Bir sorum daha olacak. Hesabı ödemek konusunda atılayım mı?
  • sylr  (22.01.17 16:19:51)
odeyebilirsin gibi geldi

  • tiredpanda  (22.01.17 16:32:52)
Teşebbüs et, fazla ısrarcı olma yaşı büyük sonuçta farklı algılayabilir. Hiç teklifsiz kalmak da olmaz. Orta yolu bul.
Başarılar.

  • mutekebbir  (22.01.17 16:39:19)
nasıl geçti? merak ediyorum, eğer yazmanda sakınca yoksa?

  • faik abi  (22.01.17 22:17:16)
dostlar tekrardan teşekkür ederim. çok güzel geçti bence. ilk görüşme olumlu oldu. ama elim ayağım titredi ilk başta orası ayrı :) saçma sapan sırıtmalar da cabası. akışına bırakmak lazımmış. konu bulmak için zorlanmadım. konular kendiliğinden açıldı zaten.

  • sylr  (22.01.17 23:08:36)