İzlenecek Türk Komedi Filmi

Güzel bir yerli komedi listesi arıyorum. Aslında çok uzun zamandır yerli hiçbir şey izlemiyorum. Bir hışımla terk ettiğim dünyaya özlem duyar oldum. Sağ Salim serisi çok güzeldi, hükümet kadınıda çok sevmiştim, Şafak Sezerin bazı filmlerine ciddi ciddi gülmüştüm. Bu ayarlarda bir şey...

Ben Şafak Sezer'in yalaka olana kadar yaptığı yapımları seviyordum mesela Kolpaçino 1-2 gayet güldürdü fakat sonrası tam bir leş hiç gülmedim. Kara Kedi biraz.

Cem Yılmaz'ın gösterileri on numara. En son Yahşi Batı'yı sevmiştim çok ince espriler vardı bana göre ama çoğu kişi hiç sevmedi.

Recep İvedik toplumu Alevi-Sünni kavgasından daha beter durumda bölmüş bir halde. Ben izliyorum güldüğüm sahneler oluyor, akşam çayın yanında hoşbeş yerken izlerim yani. Celal ile Ceren'de güzeldi bana göre.

Ata Demirel'in filmleri hafif tatlı kıvamda oluyor keşke daha komik olsa, özellikle açmam ama olsa izlerim yani.

Ahmet, Murat ikilisi de güldürüyor dizileri çok güzeldi Feyza falan çok güzel rol yapıyordu gerçekten efektleri de çok güzel kullanıyorlar.

Pek spesifik bir örnek çıkmadı ama genel kanımı belirttim ben. Malum söz konusu komedi olunca Ekşi biraz acımasız daha beğenilen 1 film daha görmedim ben.
  • gozu acik sevisen yahudi  (22.01.17 11:51:48)
Yerli sayılır mı bilmem ama Fatih Akın'ın im juli ve soul kitchen filmlerini öneririm. Eğlenceli ve komik

  • jegapw  (22.01.17 11:52:31)
kardes payi'nin senaristinin filmi var. kacma birader diye. gisesi falan cok dusuk ama guzel film.

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (22.01.17 13:07:11)