Bu nasıl olur lan ?

40 yaşında bir doktor düşünün kadın bir doktor.Erkek arkadaşına 350 bin TL borç verip alacağını düşünmüş.3 yıldır falan çıkıyolar.Şimdi ayrıldılar.Bİr şey de alamiyor.Erkek o parayı da ödemiyor .Şimdi bir insan nasıl sevgilisine bu kadar para verir ?

Hmm. Degecegini düşünmüş olmalı.

  • herp  (22.01.17 03:10:57)
bazen insan çok seviyor. inanıyor.

  • sttc  (22.01.17 03:14:16)
neden vermesin ki, adamın demek ki ihtiyacı vardı ya da bir şeyi çok istiyordu.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.01.17 03:16:43)
Hukuki yollarını araştırıp, buradan yürüyün, en kötü şahitler vardır, zorbalığa asla ne olursa olsun taviz verilmemeli?

  • gezegen olan pluton  (22.01.17 03:26:58)
niye verir ben de bilmiyorum. ama bu tarz seyler cok oluyor.

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (22.01.17 03:32:35)
Maşallah gözüm yok da aklıma geldi ufak bir hesap yaptım.
Benim birine 35 lira borç verebipmem için cebimde 100 lira civarı para olması gerekir. O biri sevgilimse 50,75 lira olsa da verilir. Demek iyi parası varmış.
İnsan gibi istenir olmadı dava açılabilir. sebepsiz zenginleşme hükümleri var, evlilik umarak verilen hediyelerin iadesi var (nişanlılık dönemi içib) ben daha okulu bitiremediğim için kabataslak aklıma bunlar geldi. Daha önce buna benzer olaylar görmüş/duymuş/bilen bir avukat derde derman olabilir. 350 gelecek yerden 15,20 esirgenmez diyorum.
  • cahs  (22.01.17 03:33:29)
o para geri gelmez. üzerine bir bardak soğuk su içsin

  • tavish11  (22.01.17 10:22:56)
karıyı kaynına parayı koynuna sakla derler. ulan şu devirde herkes sallantıda. gidip kim kime 350.000 tl para verir? aklım hayalim almıyor.

  • vayezikhan  (22.01.17 10:48:00)
paranın yarısını yerel mafyaya vaadedın o elemanın gotundekı donu bıle alırlar sız ne dıyosunuz ..

ustune soguk su ıcmektense yarısını kurtarabılırsınız. bu tarz seylerı onayladıgımdan fılan degıl ama oyle .. bole tarrak
  • kennym  (22.01.17 10:54:16 ~ 10:55:12)
temiz ve karlı iş

  • masa penisi  (22.01.17 11:09:15)
boyle bir hikaye duymustum acaba ayni kisi mi diye dusundum demek ki boylesi cok. kadinin yasi, meslegi ve iliskisi bile benzer o derece.
bence esine bile verirken dusunursun o parayi ya.

  • tiredpanda  (22.01.17 12:33:43)
upload.wikimedia.org

Her gadın izlemeli.
  • kargn  (22.01.17 13:15:32)
aynı yaş gruplarındayım. o kadar çok duyuyorum ki bu ve benzeri hikayeleri. hatta sırf bunu iş edinmiş, özellikle bankacı, doktor v.b. kadınları takip eden tipler olduğunu söylemişti bir savcı. sürekli geyik dönüyor ya kadınlar şöyle maddiyatçı böyle çıkarcı diye, tamamen ezber bunlar. kendi düzeni olan kadın avında olan hatırı sayılır bir "gizli loser" erkek güruhu var. dışarıya karşı başarılı imajı çizen ama gırtlağına kadar borç batağında, kredilere boğulmuş ama içki ve sigarasından vazgeçmeyen ( sağlık harcaması gibi zaruriyetten değil, kendi yanlış seçimleri ve harcamalarından dolayı). birde bunların bu durumunu farkettiğinde sana maddiyatçı muamelesi yapıyorlar, evlat olsalar sevilmezler.

üstündeki toplum baskısından dolayı vermiştir o parayı, evde kaldı damgasından kurtulmaya çalışıyordur. bu şekilde bir bağ kurabileceğini, vefakar kadın durumuna geçeceğini düşünmüştür. özellikle görece olarak eğitimli ve kariyer sahibi kadınlarda daha çok var bu maalesef.
  • Phoebe  (22.01.17 21:09:32 ~ 21:13:39)