Microsoft Office

2009'dan bu yana aldığım Office 2007'yi yükleyip kullanıyordum ancak baktım ki 10 yıl olmuş, neler değişmiş diye bi bakayım dedim ve gördüm ki en uygun teklif 180 TL/yıl.

Çok pahalı değil mi ya ? Zaten sadece Word, Excel kullanan bir insanım. Yok mu bunu cracklemenin bir yolu ?. Geçmişte küçükken kayıt defterinden bir şeyler siler orijinal yapardık yazılımı.

Yani office online kullanabilirsiniz.

Maalesef pahalı olmasının bir sebebi de kur yüksek ihtimal, bunun için benim tavsiyem office hakkı olan üniversite öğrencisi varsa yakınınızda ondan yüklemesini talep edebilirsiniz, toplam 5 cihaz hakkı vardı. Açıköğretimlilerin de var galiba. Yoksa evet crack yapabilirsiniz ama çok sık olmasa da işe yarar özelliklerin olduğu güncellemeler gelebiliyor.
  • atom karincanin torunu  (21.01.17 23:47:07)
internetten ortalama 50tlye bulabilirsin yıllıgını. ikinci el sitelerinde bolca ilan var

  • monicapp  (21.01.17 23:52:34)
Haci full programlar dan ofis 2010 indir
Ms tooljit ile de crackle

  • kingcyrax  (22.01.17 13:46:14)