Maddiyata değer veren kadınlar

- Mesela kız beni kahve içmeye çağırıyor ama uzakta bana arabam yok sende var sen gelsene buralara bi kahve içelim falan diyor

-Başka biri de evine çağırdı ama araban varsa gel yakın ama yoksa gelme 15 dk yürürsün dedi ..Araba olunca niye çağiriyor ?

-Başka biri de araban varsa gelsene ya köpeği veterinere götürmem gerekiyor diyor

Şimdi bu kişiler genelde 25 li yaşlarda kızlar .Neden türk kızları bu kadar araba baskısı yapiyor :) Araba kullanmada çok iyi değilim ben bunlarin illa şöförlüğünü yapmak mı zorundayım :))

Bu kızlar beni net tanımayanlar .Arabam olup olmadığmı bile bilmiyorlar .Ama sosyal medyadan falan biraz bakınca varlıklı gibi analiz yapıp bunun arabası vardır falan diyolar :))

Yani sende araba varsa gitmen daha mantıklı sonuç olarak. Hatunda araba ister abi gayet normal yani şu götkesen ayazında kim yürümek ister.

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.01.17 22:29:40)
Öyle kızlara prim verenler düşünsün. Bence iyi ediyolar.

  • mandalina kokusu  (21.01.17 22:41:37)
Evet, sadece Türk kızlarına özgü bir şey bu. Dünyanın başka hiçbir yerinde yok örneği. Allah kahretsin onları. Sizin hiç suçunuz yok, güzel hatun görünce mesaj atmak gerekli tabii. Çok üzücü gerçekten; siz ona güzel diye mesaj atıyorsunuz, o sizden araba bekliyor. Hepsi aynı bir de. Ölsünler.

  • devilred  (21.01.17 22:43:08)
devil ve mandalina +1
yahu cidden nerden buluyorsunuz bu tipleri, ben boyle insanlari neden hic goremiyorum? herkes yazmasa valla aslinda yok diyicem, sanki sirinler koyu, fakat ici hep kezban sirinelerle, kamil sirinlerle dolu, baska da kimse yok, hepsi boyle.

  • mavicorap  (21.01.17 23:26:47)
al gülüm ver gülüm
bence önemli olan araban olması değil. Araban olduğu için seni kullanıp daha sonra aramıyorlarsa ne olduklarını yazmaya gerek yok. Türk kızlarının geneli, daha doğrusu çalışmayan, kendi ayakları üzerinde duramayanların çoğu arabayı erkeğin alması gerekir gibi bir fikir üretiyorlar.

  • yüzyıllık yalnızlık  (21.01.17 23:38:54)
krem peynir +10000

benim çevremde hiç böyle görgüsüz insan yok. insanlar kendileri gibilerini çekiyor etraflarına.
  • köstebek kurabiye  (21.01.17 23:40:30 ~ 23:40:41)
ne kadar görgüsüzmüşüm ya :)

  • sorunvar  (21.01.17 23:48:06)
arabam yok. şimdiye kadar bunun sıkıntısını da hiç yaşamadım bu konuda. metrobüsle buluşmaya gitmem, aylık akbilim falan sevişmemi engellemedi. hedef kitlen sıkıntı+1

  • dinsiz adam  (22.01.17 00:34:43)
"benim çevremde böyle biri yok! nasıl çevreniz var yhaaa.s.s" diyenlere inanmayın etraf bu araba sevdalısı kızlardan dolu.arabada 5 evde 15 sanırım istedikleri bu.

  • follow rivers  (22.01.17 01:15:36)
mandalina kokusu ve krem peynir +1

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.01.17 01:39:58)
  • ron dennis  (22.01.17 02:12:51)
turk kizlari oyle seyler yapmaz tamammi, onlar bir meta degildir! dediklerini duyar gibiyim.

oyle tiplere 1 kahve bile ismarlamam ki arabayla falan hayatta almam, gitsinler otobuse binsinler.

bu arada bu gorgusuzluk furyasi balkan ulkelerinde de var. ozellikle bulgarlarda cok..
  • ubi dubium ibi libertas  (22.01.17 02:36:17 ~ 02:37:42)
vurun kızlar daha ölmedi. +1000 hepinizee
sorun sadece türk kızlarında değil.değişik milletten kızlarda da bu sorun olabilir..binaenaleyh, bu bir sorun değildir.

  • mungojerry  (22.01.17 02:43:19)
Arabam var dediğin tarz bir şeyi hiç yaşamadım. Ancak yakın çevreme hiç bir şekilde sığ, ahmak, malperest insanları almadım, uzak çevremdekilerle irtibat kurmadım.

Hata denildiği üzere sizin çevrenizde.
  • KaraSakall  (22.01.17 11:28:54)
Yukarıdakilerle hemfikirim.

Ama ilk verdiğiniz örnek bana ters gelmedi. Mesafeler uzak olunca (arabası olmasa bile) erkek tarafı daha çok gelsin isterdim ben de. Arada ortak lokasyonlar, ama daha çok kızın yakını ters gelmedi bana.
  • SiyamkedisiZorro  (23.01.17 11:50:10)