[]

Pazartesi İstanbul'da gündüz ne yapılabilir?

Uçsuz bucaksız ve biraz mânâsız bir soru olduğunun farkındayım.

Bugünle yarın dolu. Pazartesi günü 11.00'de görüşmem var, hadi bir saat sürdü diyelim akşam 9'daki uçağa kadar yapacak hiçbir şeyim yok.

Şehri de bilmiyorum pek. Aslında aklımda fotoğraf çekmek var, nereler uygun bunun için ya da alternatif zaman geçirmelik önerileriniz neler?

 
etkinlik, film, spor müsabakası vs. araştır?

veya bir cafede kitap oku, mağazaları dolaş son ürünlere bak, öğlen denize karşı bi bira iç

en olmadı kadıköyde doğaçlama gez günboyu
  • isimsiz uye  (21.01.17 15:25:06) 
@isimsiz uye istanbul'a ozel bir sey olsun diyorum. Etkinlik tavsiyesi alabilirim mesela.

@kakao yazdim bir koseye.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (21.01.17 16:23:41) 
Galata Kulesine çıkıp, orada 360 derece açıyla, bir sürü güzel fotoğraf çekebilirsin. Sonra biraz İstiklal'de dolaşıp, roof'u olan manzaralı bir yerde yemek yiyip, oradan da, Beşiktaş sahile geçersin. Dolmabahçe, Saat Kulesi, Boğaz vs temalı fotoğraflar çekebilirsin.


  • agluna  (21.01.17 17:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.