güzel entry'leri nasıl buluyorsunuz?

debe zaten gündemdeki başlıkların ikinci, üçüncü entry'si olurdu. dolayısıyla oradan zaten güzel entry bulmak çok zordu. siz güzel entry'leri nasıl buluyorsunuz? 2-3 tane badi var bende ama ne yazdıkları ne favladıkları yetiyor valla.

ben bayadır sözlüğe girip birşey okumuyorum, badiler yetiyor girersem de.

  • masa penisi  (21.01.17 14:47:03 ~ 14:56:23)
yıllardan beri çok fazla badi ekledim ve onların yazdıklarını takip ediyorum.

  • halitkin  (21.01.17 15:02:39)
Okumak istediğim başlığı şükela durumuna göre sıralayıp öyle okurum.
Onun haricinde badilerim ki bende de sayısı çok azdır, onların yazdıkları ve favladıkları.
debe ye zaten çok sık bakmazdım ara ara girer okurdum içlerinde hakikatten beğendiğim birkaç tane olurdu bu sebeple yokluğunu pek hissetmiyorum.
  • mutekebbir  (21.01.17 15:02:42)
o zaman @all deyip şöyle sorayım, yazdıklarını veya favladıklarını beğendiğiniz badilerinizi yazar mısınız?

  • pilavmaker  (21.01.17 15:23:52)
sozlugun logosuna basinca rastlege entryler getiriyor, onlara bakiyorum.
gundemdeki basliklara sukela modunda bakiyorum
badilerim neler yazmis/favlamis ona bakiyorum.

badiler genelde arkadaslarim oldugu icin yazmam pek bir anlam ifade etmeyecektir :)
  • fakyoras  (21.01.17 15:45:05)