[]

Gmail'de hesap engelleme

Merhaba,

Mail atmasını istemediğim biri arada bana mail atıyor. Cidden rahatsız oluyorum ve atma dedikçe atmaya devam ediyor. Bu hesabı spam olarak gösterince de spam olmuyor bir türlü. Engellemenin bir yolu yok mu? Gmail masaüstünden girşince engelle diyor ama yine de maili geliyor. Tamamen engelleyecek sistem var mı? Yahu insanlar ne kadar arsız. Yollama amk yollama!

Neyse umarım kalıcı çözümler yazılır. Maili kapamak istemiyorum çünkü tüm hesaplarım buna bağlı.

 
support.google.com

Open Gmail.
Open the message.
In the top right, click the Down arrow Down Arrow.
Click Block [sender].

Gmail'i açın.
İletiyi açın.
Sağ üstteki Aşağı oku Aşağı Ok tıklayın.
[Gönderen] adlı göndereni engelle'yi tıklayın.
  • kobuzchu kiz  (21.01.17 14:21:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.