[]

Apple Music Bilgisayarda Dinleme Sorunsalı

Merhaba,

Apple Music üyesiyim, telefon aracılığıyla indirdiğim albümleri bilgisayarda itunes'u açtığımda görüyorum, ama çalmak istediğimde "you must be signed in to Apple Music" gibi bir uyarı veriyor, bazen de çalıyor, ama çoğu zaman uyarı veriyor.

Apple Music'in sayfasına girdim, Spotify gibi ayrı program mı var acaba diye, e gene itunes indirtiyor. Orada apple id ile giriş yapmış durumdayım, başka nereden ne ayar yapayım da ben apple music'i bilgisayarda da kullanabilir hale geleyim?

teşekkürler.

 
İtunes ta üst menülerde bu bilgisayarımyetkilendir var. Onu yaparak deneyin bi


  • efruz  (21.01.17 00:10:26) 
Yok olmadı, aynı hatayı vermeye devam ediyor...


  • bi mekan  (21.01.17 00:40:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.