cepteteb mi enpara mı?

hangisini kullanıyorsunuz ve öneriyorsunuz? peki ama neden?

saygılar.

Enpara. Her şey ücretsiz (eft vs)+ başka bankamatiklerden para çekme ücretsiz+ spotify vs kampanyası

  • giovanne  (19.01.17 20:50:55)
cepteteb

her şey ücretsiz, kredi kartı var, sahipleri arap değil.

ilaveten cepteteb normal hesaba gecelik faiz veriyor.
  • gliderpilot  (19.01.17 20:53:04 ~ 21:03:31)
Eskiden olsa enpara derdim ama son 2-3 aydır yaptıklarından sonra, alternatif olarak cepteteb diyorum.

  • skooma  (19.01.17 21:05:31)
enpara ama tavsiye etmiyorum.

yuklu miktar para cekemiyorsun veya yatiramiyorsun. subeden yapabilirsin diyorlar ama bir keresinde geri cevrildim!

degismediyse herhangi bir atmden ayda bir kere ucretsiz para cekebiliyorsun.

bence tek artisi ucretsiz para transferi.
  • enaz3kedi  (19.01.17 21:07:27)
enpara bir sevgi olayı. cepteteb ise sürekli ayar ediyor.

  • baal  (19.01.17 21:14:37)
cepteteb biraz uyuz ama ikisi de aynı sayılır. ikisini de kullanıyorum.

enparanın mobil uygulaması cepteteb'e on basar.
  • zirrealist  (19.01.17 21:29:49)
İkisini de kullanıyorum. İkisinde de TL cinsinden havale ve eft ücretsiz, hesap işletim ücreti yok.

Enpara'nın artıları: günlük çekim limiti 6000 TL, eft çok daha çabuk karşı tarafa geçiyor, ocak ve şubat ayları için ayda 3 kez başka atmlerden ücretsiz para çekme olanağı var, müşteri hizmetlerine çok hızlı bağlanabiliyorsun

Cepteteb'in artıları: neredeyse tüm atmlerinden döviz çekip, yatırabiliyorsun, yıllık ücreti olmayan bonus özellikli kredi kartı veriyor, kredi kartı ile yemeksepeti'nde %20 indirim sağlıyor, döviz hesabına günlük faiz uyguluyor

İkisi arasında çok büyük fark yok. Ama cepteteb ile eft nedense daha geç gidiyor, ve mobil uygulaması daha kötü. Döviz ve kredi kartı ile işin yoksa enpara daha rahat.
  • neyehbe  (19.01.17 21:59:42)
İkisini de kullandım.

Enpara'nın artıları; kullanım kolaylığı ve sadeliği, mobil ve web uygulamalarının hakikaten çok başarılı olması.

Cepteteb'in artıları; aidatsız kredi kartı, yemeksepeti-networkdry gibi indirimler ve kampanyalar, kredi kullanımında enpara'ya göre daha esnek olması, yurtdışı atm'lerden komisyonsuz döviz çekilebilmesi.

Enpara ilk 2 senesinde baya iyiydi ama Cepteteb piyasaya sonradan girmesi nedeniyle Enpara'dan daha fazlasını ortaya koymak durumunda kaldı, bence başarılı da oldu.

Şu an Cepteteb > Enpara > NUVO diyorum.
  • Lethe  (19.01.17 22:16:09)
Cepteteb kredi kartı

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (20.01.17 01:00:09)