[]

kahve falıma baksak mı ?

merhabalar, az moralim bozuk son türk kahvemi içtim bulunuyorum. bunun şerefine falına baksak ne güzel olur :)
 
Roma gezisi görüyorum. Dört tane sütun falcılık literatüründe Panteon'u temsil eder.


  • dissendium  (19.01.17 15:45:50) 
sana yalvaran bierkek var ama arkasi insanlarla doluuu


  • lithu  (19.01.17 15:48:05) 
4 koldan mordor'a girip yüzüğü atıp kurtulacaksın. 27 vakte kadar sana güzel bir şeyler olacak. artık saniye mi, ay mı, yıl mı bilmiyorum. net değil, görmekte zorlanıyorum.


  • kisa bisey olsun istemistim  (19.01.17 15:48:31) 
gerçekten şahane insanlar var :d çok teşekkür ederim yüzümde kocaman gülümseme oldu :))


  • burchak  (19.01.17 15:51:25) 
is gorusmesi goruyorum.
senin arkanda boga goruyorum.
bir de ayni boyda el ele tutusmus cift goruyorum. annen baban gibi.
4 de yol var.
  • jimicik  (19.01.17 16:01:24) 
fil gördüm ben, artık ne anlama geliyorsa...


  • zgrydn  (19.01.17 16:06:46) 
oha falında rabia var


  • dog day afternoon  (19.01.17 16:41:46) 
vahşi batıya yolun düşecek. bir kaktüs ağacının dibinde bir çuval altın bulacaksın. apaçiler etrafını saracak. falın devamı fincan altlığında kalmış olmalı.


  • tthet  (19.01.17 16:59:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.