altın fiyatları

kuyumcu fiyatı neye göre belirliyor?

örneğin bigpara.com'daki altın alış satış fiyatına göre +-30 tl'lik oynamalar mı yapıyor?

pazartesi günü ata lira 970 idi (alış fiyatı), belirttiğim sitede. adam 940tan bozduruyordu.

normal mi?

kandırılıyor muyum?

piyasada her zaman normalden daha az fiyata bozuyorlar, yani piyasada makas çok açık altın için son bi senedir. bu nedenle yeni yapılacak altın alışverişlerini internet bankacılığından yapmak daha mantıklı, zira enpara gibi yerlerde makas makul derecede.

  • manuel mandalina  (19.01.17 09:00:45)
he bigpara'ya bakıyor. bundan 30 sene önce de bigpara vardı.
altın fiyatı dolara göre belirlenir ons fiyatı olarak. ona göre fiyatlandırma yapılır. adı üstünden serbest piyasa olduğu için alış satış fiyatları esnek olabiliyor.

  • cekilmis gayfe  (19.01.17 09:43:44)
Kapalıçarşı borsasına bakabilirsiniz, tabi alışverişin az olduğu yerde biraz daha karlı çalışıyorlar.

www.bigpara.com
  • atom karincanin torunu  (19.01.17 12:25:55)