[]

dis kaplama karmasasi

yahu arkadas 4 disime kaplama yapilacak fikir aliyim die 3 doktora gittim ve hepsi protez uzmani. kimisi 350 tl diyor kimisi 650 ti diyor ve hepsi de en kalitelisini yaptiklarini soyluyorlar. en sonunda bu isi yapan laboratuvarlari aradim, malzeme kalitesinin cok oynamadigini iscilik de esas fiyat farkinin ciktigini soyluyorlar. ve sonuna da serbest piyasa ekonomisi doktor tutturabildigine diyorlar. laboratuvarin yaptigi ayni protezi bir dis hekimi 500 tl takarken digeri 900 tl takiyor, siz kalitesini anlayamazsiniz doktora guveneceksiniz diyor. doktorlar surekli digerlerini kotuluyor en iyi benimki diyor. arkadas kime guvenecegiz,
 
ne tür bir kaplama yaptıracağınız önemli burda. metal porselen standart bir protezde üye başı ortalama 300-400 tldir. zirkonyum isterseniz ortalama fiyat 750-1000dir. bence gideceğiniz doktorların yaptığı işleri inceleyin instagramda vs çoğu diş hekimi paylaşıyor artık. hangisi içinize sinerse ona gidin.


  • carabelli  (18.01.17 22:54:36) 
diş hekimliği etiğinde, yada genel olarak, meslektaşını kötülemek pek hoş karşılanmamalı. Türkiye'de biz bunu çok normal karşılıyoruz ve de kolayca yeriyoruz "böyle iş mi yapılır, şu yaptığı dolguya bak" vs.

Size tavsiyem birbirini yeren hekimlere gitmemenizdir.
  • denlar  (18.01.17 23:21:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.