egzersiz yaparken hic terlemiyorum

doktor kendimi asiri yormadan ter atmanin bana cok iyi gelecegini soyledi. bir arkadas sauna eşofman tavsiye etti. sizin etkili ter atma metodlariniz var mi?

O tür giysiler su-elektrolit dengesini bozar. Hava şartlarından bağımsız olarak, terlemek için efor harcaması gerekir sağlıklı insanların.

  • angelus  (18.01.17 20:59:07 ~ 21:05:48)
Doktor ter atmanizi mi onerdi, egzersiz yapmanizi mi? Ter atmak icin, spor salonunda buhar odasina giriyorum.

  • marcelorios  (18.01.17 21:00:11)
Egzersiz onerdi doktor aslinda ter atmayi ben istiyorum.

  • for day to break  (18.01.17 21:13:35)
Demek ki yeterli tempoda olmuyor antremanlarınız. Salonda böyle tipler oluyor mesela 2 hareket arasında 1 telefona bakar 1 mesaj atar 1 sohbet eder, kuru bir halde evine döner.

  • gozu acik sevisen yahudi  (18.01.17 22:13:42)
yaşadığın yerin iklimiyle de alakalı bu durum gördüğüm kadarıyla. bazı şehirlerde çok terlerken konya'da neredeyse hiç terlemiyorum. istanbul'da burnumdan şıp şıp ter damlardı.

  • alperz  (18.01.17 22:45:59)
ter atmaktan kasıt ter antrenmanı denen şeydir. çok zorlamadan, nabzı biraz yükseltmek. spor yaptığın tempo çok düşüktür. yapıyor musun veya ne yapıyorsun bilmiyorum ama kardiyo kısmını biraz arttırırsan daha sağlıklı bir iş yapmış olursun. terlemen için haricen şeyler kullanman pek sağlıklı değil.
yattığın yerden sağlık olmuyor.

  • d e j i n  (19.01.17 13:22:09)