[]

Sınav Stresi

Selam,

Benim için hiç önemi olmayan AÖF sınavında bile krizlere giriyorum, duvarlar dar geliyor :D. Ki asıl üniversitemi siz düşünün.

Nasıl yenerim bu durumu?

 
çok çok çok çalışarak. çok çalıştıysam 0 heyecanlanıyorum, stres de yok çünkü kendimden eminim her şeye hakimim. bir de hiç çalışmayarak stresi yenebilirsin, göze almış oluyorsun her şeyi, risksiz, stressiz.


  • mrsmoon  (18.01.17 18:31:38) 
onu kendin keşfetmen lazım aslında deneme yanılma yöntemiyle. ben çalıştıkça stres yapıyorum mesela hiç bilmezsem 0 stres oluyor. bende de mülakat fobisi var naptıysam başa çıkamadım.


  • envanterbilanco  (18.01.17 18:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.