Sosyal medyacılar buraya: Instagram'da takipçi arttırma

Merhaba gurular,
Şirket instagram sayfasının takipçilerini arttırmam gerekiyor,patron istedi.
Güvenilir bir uygulama ya da kişi var mı yönlendirebileceğiniz? Nasıl yapacağımı bilmiyorum,köşeye sıkıştım.

çekiliş düzenle artar.

  • livaneli kadir  (18.01.17 15:17:56)
traffup var bende kucuk isletmem icin kullaniyordum, hic coin filan bile satin almiyordum fake bir profilden kisi takip edip karsiliginda istedigin hesaba kisi takibi aliyordum.kullanisliydi epey.

  • tiarwain  (18.01.17 15:20:25)
şirket hangi sektörde. her sektörün dinamiği farklı

  • allaccess  (18.01.17 15:47:31)
Matbaa,basım işi yapıyoruz,foto albüm vs

  • gadlemler  (19.01.17 02:08:37)
1. paylaştığınız fotoğrafların bi tarzı olsun, ortak renk ortak filtre vs neyse.
2. yok alt bant, yok fotoğrafın üstüne mesaj vs gibi olaylara girmeyin. çünkü instagram bunu istemiyor.
3. bol bol ürün fotoğrafları paylaşın, çoğunluğu lifestyle olsun. diyelim bi davetiye bastınız ne biliyim çimde falan çekin.
kahvenin yanına koyun çekin. camdan elinizle havaya tutun çekin.patronunuza söyleyin haftanın 1 gününü buna ayırın fotoğraf çekmeye. çünkü ordan çok müşteri gelicek.
4. bol bol reklam verin. günlük 20-30 lira neyse bütçe ona göre. ama bütçe ayırması gerektiğini söyleyin.
5. ve hashtag.. hashtag unutmayın. hem hedef kitlelye yönelik. hem de günün en çok kullanılan hashtaglarini ekleyin.
şimdilik bunlar geliyo aklıma.
başka gelirse yazarım. :)
  • allaccess  (19.01.17 10:46:25)