[]

Banggood Teslimat Süreci

Selam gençler,

Banggood'tan 14 Aralık'ta sipariş (tripod ve lens için filtre seti) verdim ve 15'te yollandı fakat henüz elime geçmiş değil. Son süreç tarih ve bilgileri de şöyle:

2016-12-21 14:22 Shanghai Pudong, left
2016-12-21 14:22 Shanghai Pudong, left hand navigation
2016-12-21 13:31 Shanghai Pudong, reach

Bundan sonra 17track'te bir güncelleme yok. Sigorta migorta da yaptırmıştım nolur olmaz diye. Her neyse, 33 gün oldu, ne zaman elime ulaşır sizce? Ne zamana kadar beklemeliyim.

 
bu aralar tüm siparişler böyle...

''my friend,I have asked express' Customer service,they said it's on the way,because near china new year,the logistics kind of slow.but yours is Arrive soon''
  • yuz kiloluk bir zenci  (18.01.17 14:56:26) 
Ac direk dispute sen. Onlar dusunsun


  • giovanne  (18.01.17 15:28:27) 
45'e kadar yolu var.


  • kisa bisey olsun istemistim  (18.01.17 16:21:00) 
2 ay da sürebilir. Banggood'dan 19 aralıkta kargoya verilen ürünüm henüz Türkiye'ye girmedi. Ama yine Banggood'dan 4 ocakta gönderilen ürün bugün geldi.


  • neyehbe  (18.01.17 18:21:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.