turk.net'e geçmeyi düşünüyorum. Şu kampanya nasıl sizce?

Sürpriz Fiyat Yok. Başka Paket Yok.
En İyi Fiyat Garantisi Var.
Her şey dahil ayda
sadece 59.99 TL

150 adil kullanım kotası
Taahhüt yok
1000 dk her yöne konuşma
100 mbps'ye kadar hızlı internet

turk.net

BEn kullanıyorum, memnunum ama Turk.net hiçbirşeye karışmıyor (belki ücret mukabili de karışıyor olabilir, müşteri hizmetlerine sormanız lazım), modemi ben kendim aldım, ayarlarını kendim yaptım. Biliyorsun zaten servis sağlayıcılarının hepsi Turk Telekom hatlarını kiralayıp yapıyorlar bu işi. Turk Telekom sizin telefon kutunuza kadar olan hattı getirip orada bırakıyor, binanın kutusuna kabloyu bağlamak / bağlatmak size kalıyor. Benim hattı da bu şekilde yaptılar, elektrikçi çağırdım 30TL verip hattı kutuya bağlattırdım.

Ev içi tesisatınız yoksa onu da elektrikçiye bağlatmanız lazım (daha önce evinizde telefon varsa ev içi tesisat zaten vardır)

Ama siz yine de Turk.net'i arayıp bunları sorun, cevaba göre ve bunlarla uğraşamam diyorsanuz ona göre hareket edersiniz.
  • Tutkun  (18.01.17 08:46:56)
Benim 1 hafta önce taahhüdüm bitmişti. Turknet ile sorun yaşayan çok müşteri var, bu nedenle turk telekomda kaldım.

  • Kresto  (18.01.17 09:29:35)