yeni yıl hediyesi

efendim şimdi ofiste bu sene hediye çekilişi yaptık, bana 34 lü yaşlarda fenerbahceli bir arkadaş çıktı, genelde mavi tonlarda gömlek giyen bir arkadaş, şimdi ben bu arkadaşa ne hediye alayım da çok klişe bişi olmasın, ne biliyim hem biraz esprili hem de kullanışlı bişi, yalnız limitimiz var 30 TL, ama ufak oynamalar olur 40 a çıkar maksimum.. acaba feneriumda bu fiyata bişi bulunur mu? aklıma en kolay hoş bir kravat almak geliyor, ama sizin de fikriniz almak istedim.. teşekkürler ...

bir fenerliye feneriumdan ne alınırsa alınsın mutlu olur.

maça gidiyorsa güzel bir atkı, olmadı fenerbahçe kravatı, ofiste masaının üzerine koyabileceği bir fenerbahçe ofis ürünü ya da hediyelik eşyası. ayrıca feneriumlarda bir dolu bir şeyler var aklıma gelmeyen...
  • cedric  (26.12.09 13:39:26)
yok biz Ankara'da yaşıyoruz, maça gitmek sözkonusu değil.. peki kravat alsam en ideal marka ve renk nedir? dediğim gibi genelde açık mavi gömlek giyen bir arkadaş.. çünkü belki fenerium bulamayabilirim belki yakınlarda...

  • gaea  (26.12.09 13:43:45)
fenerbahçe kravatı al işte... fenerium mağazarı da şunlar.

A CİTY OUTLET AVM 0 312 387 38 38 ANKARA
ANKAMALL AVM 0 312 541 17 84 ANKARA
ANKARA SOSYAL TES. 0 312 460 19 07 ANKARA
CEPA AVM 0 312 219 63 43 ANKARA
KIZILAY 0 312 431 55 18 ANKARA

Ek: neden ankarada maça gitmek mümkün olmasınki bu adamalar ankarada maç olunca gelmiyorlarmı?
  • pposeidon1  (26.12.09 14:00:41 ~ 14:04:15)
bir şişe absolut alınabilir.

  • controldenied  (26.12.09 14:06:55)
bilmiyorum aslında oldukça iyi bir fenerbahceli ama sanırım maçları TV'den takip ediyor, belki gittiği de oluyordur emin olamadım.. adresler için çok sağol buarada, içki telkifi de hiç fena değil düşeneyim..

  • gaea  (26.12.09 14:40:44)
pancu nun kadıköy panteri formasını al. kendinden geçektir hatta bayılabilir bile böyle bi hediyeye.

  • novice drummer  (26.12.09 14:41:19)