Bu tür şeylere inanıyormusunuz

en.wikipedia.org

farklı varsyasyonlarını da okumuştum, adamın birisi tuvaletteymiş, tuvalet ihtiyacını giderirken kapı açılmış, adam paniklemiş ve beyne pıhtı atmış adam ondan sonra dahi bi' ressam olmuş gibi gibi

Adam 42 yaşında kaza geçirmiş. O yaştan önce başarılı bir tıp kariyeri var. Zeki bir adam belli ki. Zeka yoktan var olan bir şey değil. Kaza sonrasında var olan zekasını travma nedeniyle başka şeyler için kullanmak istemiş ve bunda başarılı olmuş olabilir.

  • dissendium  (17.01.17 18:28:55 ~ 18:36:19)
Tarihte bir iki kişiye olmuşsa inanırım. Olasılık 10 milyarda bir ise, on milyar kişide bir kişinin başına gelmesi beklenir. Tek başına bu da değildir, yeteneğini kazadan sonra da keşfetmiş olabilir. Adam literatüre geçmişse inanırım. Buna dayalı olarak 'Aaaa, benim de kaynımın kaza geçirdikten sonra altıncı hissi güçlendi' dese inanmam.

  • aychovsky  (17.01.17 18:32:01)
Yazın şöyle bir haber vardı, beyin travmasından çıkan adam çocukken öğrendiği fakat kullanmadığı fransızcayı konuşmaya başlıyor, anladığım kadarıyla bir altyapısı olması gerek, travmadan sonra beynin o bölümü tetikleniyor ve üstün başarı gösterebiliyor

www.sagliginsesi.com
  • freebird5406_2  (17.01.17 18:43:48)