[]

Araba vurmak

Selam,

Ödünç aldığım arabanın park ederken tamponunu duvara yasladım. Boya falan attı bir bölümde.

Günahımız ne kadar olur sanayiye götürsek. Araba 3.16 bmw.

 
bir şeyler diyebilmek için foto lazım.


  • sansli pipi  (17.01.17 01:05:52) 
öncelikle en büyük günahınız aracın sahibinden bunu gizlemek olur onu belirteyim. er geç çıkar çünkü meydana satarken eksperde falan. böyle bir niyetiniz var mı bilmiyorum ama varsa yapmayın. sonra adam düşünür durur ulan ne ara oldu diye.

soruya cevap olarak da 200-300 diyorum.
  • hayati cozemeyen adam  (17.01.17 01:06:21) 
tampon boyanacaksa 250 liretto. geçen hafta arkadaşın vurduğu tamponu boyattım, oradan biliyorum.

yok değişecekse senin ihale büyür.

zaten tampon boyanacaksa araba 2-3 gün sanayide kalacak. yerinde olsam arkadaşa hemen bilgi veririm. adam belki tamponun boyatılmasını istemiyor. onun yerine parasını kendisine verirsin falan filan.
  • babilbaligi  (17.01.17 09:44:13) 
Tabii ki bilgi verdim. Teşekkürler.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (17.01.17 12:41:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.