Woocommerce - eklenti gibi

arkadaşlar selam, ücretli veya ücretsiz olarak woocommerce'de çeşitli eklentilere ihtiyacı mvar.

istediğim şey şu:

satın alım aşamasında; kullanıcıya normal bilgilerin dışında "kargoya teslim tarihi bilgisi" sorsun ve "etiket bilgisi" sorsun, etiket bilgisi bölümü textarea olabilir.

bunu yazabileceğim bir tutorial var mı? (kod bilgim var vaktim yok)
bunu yazabilecek biri var mı? (konuşurz detaylarını özelden)
veya bunun yazılmış bir eklentisi var mı? (satış formuna dilediğim kadar alan ekleme plugini vs.)

ve bu alanlar doldurulması zorunlu olsun istiyorum bu arada.

Satın alım aşamasından kastınız Checkout dediğimiz kısım olabilir mi? Eğer öyleyse eklentiler var. Codecanyon vs. bulabilirsiniz.
İhtiyaç varsa benim elimde eski sürüm bi tane olacaktı.
Dilediğiniz kadar ve çeşitte field ekleyebiliyorsunuz. Sipariş detaylarına giriyor.
  • kontinyu  (16.01.17 16:39:13)
@kontinyu, peki bunu codecanyonda hangi anahtar kelimeyle aratmalıyım acaba?

  • tchuck  (16.01.17 16:43:37)
"woocommerce checkout field editor"

  • teknikekip  (16.01.17 16:52:56)