Laptop sorunu

Arkadaslar laptopu bataryayi takmadan kullanmiyordum, sonra ev arkadasi salteri indirince laptop kapandi. Simdi acmaya calisinca zar zor aciliyo, acilinca hicbir seye tiklayip calistiramiyorum sag tik sol tik calismiyo, islem yapiliyi yuvarlagi cikiyo ama bir sey olmuyo.
Nedir acaba sorun bi turlu cozemedim. Recovery cdim de yok. Donanimsal mi yazilimsal mi problem.

abicim bende bunu anlamıyorum, neden bataryasız kullanıyorsunuz neyden kar ediliyor batarya çıkarılınca yani kullan gitsin normal şekilde. batarya bu bozulcaksa bozulur dünya hali her şey olabilir...

  • itachi uchiha  (16.01.17 15:30:58)
Konetsu pardon yanlis yazmisim. Batarya olmadan kullaniyordum

  • baldur2  (16.01.17 15:45:56)
anakart cortlamis sanirim. kusura bakma ama aptalliginin cezasini cekiyorsun. bataryasiz laptop kullanilmaz.

  • hopeless  (16.01.17 17:05:10)