[]

Grup veya masa oyunları

Arkadaşlar,

Zirvelerde toplandığınızda ya da zirve olmasına gerek yok atıyorum 8-10 kişi cafede vs bir araya geldiğinizde muhabbet dışında keyifli vakit geçirmek için oyun oynamak isterseniz ne oynuyorsunuz? Trivial pursit oynuyor musunuz yoksa tüm sorularını ezberlediniz artık sıkıcı mı geliyor? bu tarz oyunlar var mı önereceğiniz. Kaçış oyunları demeyin cafede evde bir araya gelindiğinde olanı soruyorum. mesela sayko diye bir oyun varmış oynuyor musunuz. Ortamda yeni tanıştığınız kişilerin de bulunduğunu varsayalım.


 
Tabu


  • dissendium  (14.01.17 13:57:36) 
bozuk paralarla mac yapiyoz biz


  • tiarwain  (14.01.17 13:57:36) 
sayko eğlenceli oyun içinde anlık yer değiştirme yapılıyor kafede oynamak için uygun değil, gruba göre evde bile aşırı gürültü olabiliyor fakat eğlenceli


  • freebird5406_2  (14.01.17 13:58:58 ~ 14:04:26) 
Trivial pursuit
Resistance
Monopoly bile oluyor bazen.
Risk atıyor bazen arklar ama o zor baya
  • glamdr1ng  (14.01.17 13:59:30) 
Settlers of catan mı ne öyle bir şey oynadık, iyiydi ama sayı kısıtlaması var, dört mü ne İkişerli çift olup istişareli karar verme oyunu daha stratejik yapabilir aslında.


  • kargn  (14.01.17 14:06:49) 
o kadar kalabalık oyunca muhabbetin sonu gelmediğinden oyun oynanmaz diye düşünüyorum
ha 4 kişi oyun oynamak için toplanırsın o zaman monopoly, risk, king en güzelleri

  • neira  (14.01.17 14:31:58) 
Catan bu konuda çok iyi ama maalesef pek bilinmiyor.


  • halitkin  (14.01.17 14:53:39) 
Pictionary vardi eskiden buz onu oynardik


  • condom kurşunu  (14.01.17 15:21:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.