[]

Egzersiz Siteleri

Spor aleti kullanmadan yapılan egzersizleri şematik açıklamalarla (bkz. ekteki imaj) gösteren kaynak tavsiyelerine ihtiyacım var dostlar. Web sitesi olabilir, kitap olabilir, her şey olabilir...

Yardimci olursaniz gercekten cok makbule gececek, zira dersimle ilgili bir konu.

EDIT: Ekteki imaj acilmiyor ama suna benzer bir sey zaten: ceep.crc.uiuc.edu

 
uzman tv sitesinde bulabilirsiniz.


  • nikdediginnedirki  (25.12.09 20:37:55) 
msb,
konuya bilahare cevap vereceğimi biliyorsun. yine de şimdilik sana il-pressten türkçesi de çıkmış olan strenght training anatomy ("antrenman anatomisi" adıyla çıktı) kitabını, yine nette pdf olarak bulabilecğein ve yanılmıyorsam "dinasour body weight training" kitapçığını ve yine nette bulabilecğein 12 haftada vücut geliştirme kitapçığını ve abcfitness gibi ve exrx.net sitesini tavsiye ediyorum.

bir araya gelebilirsek sözlü olarak da bi şeyler anlatabilirim. kolay gelsin.

bu arada bi de burada söyliyim, fikrin harika!
  • yinyang  (25.12.09 20:38:54) 
@nikdediginnedirki,

Yanit icin tesekkur ederim fakat hareketli video anlatimlari yerine duragan sematik cizimler olursa cok daha iyi olur :)

@yinyang,

Destegin icin tekrar tesekkur ederim.
  • msb  (25.12.09 21:31:20) 
  • eski usul mat  (25.12.09 21:51:03) 
eger iphone ya da ipod touch, iniz varsa six pack application diye bir program var, neredeyse her hareketi gayet detayli bir sekilde anlatiyor. apple store`dan yukleyebilirsiniz.


  • gunlerin kopegi  (26.12.09 02:56:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.