[]

En iyi techno şarkılarını nereden bulabilirim/takip edebilirim?

techno şarkı bulma konusunda güçlük çekmiyorum ama dinlediklerimin büyük bi kısmı yeni çıkmış ya da kötü olabiliyor. olan iyi techno şarkılarına bir türlü ulaşamıyorum. en iyileri aramaya çalıştığımda da 80'lerde 90'larda yapılmış şarkılara ulaşıyorum.

P.S. soundcloud'u önerecekler bana soundcloud'daki fişek şarkıları nereden bulabildiklerini anlatırlarsa daha iyi olur

here is a sweet potato
soundcloud.com

 
alman tekno diye arat mesela paul kalkbrenner i duymuşsundur? kesin duymuşsundur benzer müzikleri youtube öneriyor zaten


  • füt  (13.01.17 23:32:17) 
instagramdan techno sayfalarını takip edebilirsin hocam;

www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com

daha fazla parça bulmak için sevdiğin djlerin setlerini tarayıp,iyi parçalardan yürüyebilirsin. mesela green velvet setinde jeff mills parçaşına denk gelip beğenirsin ve onu araştırmaya başlarsın, onu araştırırken setlerinde başka parçaları beğenip yine farklı djleri keşfedersin. böyle böyle bir vakitten sonra istemediğin kadar çok kaynağa ulaşıyorsun hocam.
biraz fazla ilgi gösterip uğraşınca hepsini ayıklarsın.
  • MtKrt  (13.01.17 23:40:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.