[]

Pasaport için ilçe emniyete randevusuz gidilir mi?

Sabah erken gitsem işimi hallederim gibi bir durum söz konusu mu?
 
yerine gore degisir ama ben gecen ay alirken gelen birine "bu ara cok yogun ve randevusuz alamiyoruz" dediler. sanirim kesin bilet falan varsa duruma gore yardimci olabiliyorlar oyle bir seyler dedi. garantisi yok ama.


  • robokot  (13.01.17 15:26:22) 
(git: 1153922)


  • teknikekip  (13.01.17 15:26:47) 
aydın-nazilli evet, istanbul-bakırköy hayır (sanmıyorum yani)


  • dessalines  (13.01.17 15:41:17) 
istanbul kadiköy - evet gidilir.


  • kveldulv  (13.01.17 15:53:27) 
kadıköy ilçe emniyetteki polislerin yaklaşımını beğendim, randevusuz gelen 1-2 kişiye bekleyin biterse alalım demişlerdi geçen hafta. bi de, küçük ilçeleri de bi yokla istersen onlar genelde alıyor.
ama bence ne olursa olsun şansını dene. burası Türkiye, imkanların ülkesi.
saygılar.
  • iwfx  (13.01.17 16:00:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.