[]

Herkes için bilim ve teknoloji, değer mi okumak için?

Merhabalar

Bildiğiniz gibi bilim ve teknoloji dergisi malum nedenlerden dolayı alınamaz hale geldi.

Peki bu dergi nasıl? Haftalık 3.5 liraymış. Bir programcı olarak, alıp okumama değer mi? Alan varsa fikirlerni rica ederim. Saolun.

 
fen bilimleri ve teknoloji alanında kendini geliştirmeye çalışan eski bir eşit ağırlıkçı olarak ben severek okuyorum. sözlükteki yorumları baz alarak başlamıştım.
ama bir programcıyı ne kadar tatmin eder bilemedim şimdi.

  • orange coffee  (13.01.17 14:31:19) 
bunun yerine wired, nature, american scientific gibi dergileri okuyabilirsiniz. tavsiyem bu.


  • kurnaz  (13.01.17 15:01:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.