[]

ehliyeti kaybettim

daha doğrusu cüzdanımı otobüste düşürdüm. cebimden çalınmış olma ihtimali de var.

banka kartlarını iptal ettim. başımı ağrıtmasından en çok korktuğum şey ehliyet.

bu işin bana ileride vergi borcu, karşılıksız çekler, adıma kurulmuş batık şirketler veya dolandırıcılık için açılmış yüz küsür gsm hattı şeklinde dönmemesi için ne yapmam lazım?

bu aralar işlerim o kadar ters gidiyor ki böyle bir şey başıma gelirse hiç şaşırmayacağım.

 
nüfus cüzdanı ile olur o tür işler, ehliyet ile en fazla hat falan açarlar adına. nüfus cüzdanı kaybolduğunda tek yapmak gereken en kısa sürede yenisini çıkarmak. yenilendiği zaman eskisi sisteme kayıp olarak işleniyor zaten. ehliyeti de hemen yenilemekte fayda var aynı sebepten.


  • nrmnm  (12.01.17 22:56:31) 
Gazeteye ilan da verin. 3 sene önce bize öyle yaptırmışlardı.


  • jude  (12.01.17 22:59:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.