Elektronik sigara patlamasi

Elektronik sigaraya baslamak istiyorum. Bu aralar sikca videolar dusuyor, elektronik sigara cebinde patladi, agzinda patladi, gozu kor oldu vs.

Sigaradan kurtulcaz diye gozumuzden agzimizdan olmayalim? Sebebi nedir bu patlamalarin, onlem nasil alabiliriz?

Patlayan şey elektronik sigara değil içindeki pil. Pil kaliteliyse ve uygun ayarda kullanılırsa patlamaz. Şu yazı yardımcı olacaktır size: www.buharlab.com

  • gonion  (12.01.17 22:08:04)
youtube'dan buharodası nı takip et.

  • pinman  (12.01.17 22:11:31)
bilinen marka ve modellerden alinirsa ve yanlarinda verilen sarj aletleriyle sarj edilirse patlamaz. kimilerinin patlama sebebi de acik unutulup cebe/cantaya konulmasi ve o sirada bir seylerin dugmesine basmasina sebep olmasi. dugme basili kalinca da atomizer isinip yanabiliyor ve cihazi patlatabiliyor. dikkatli olmak lazim sadece.

  • hopeless  (12.01.17 22:11:37)
ya da başka bir bağımlılık kazanmak yerine sigarayı bırakmayı düşünebilirsin.

  • hasmetizm 2046  (12.01.17 22:54:51)
o değil de çok kötü patlıyor be insanın kıçında. düşünsene hoşlandığın kızın karşısındasın, açılmak üzeresin...
sözlükte başlığına yazınca iki yazar aynı mesajı atmıştı: kalitelisini kullanıp bakımını düzgün yapınca patlamıyormuş.

tamam da millet tahtakale'den 20 liraya satın almanın peşinde bunu, nasıl anlatacaksın?
  • filteria  (12.01.17 22:57:33)
Bu patlamalarin sebebi, pilleri bir kaba koymadan cebinde metal baska seylerle tasimak (anahtar bozuk para vs), pil uzerinde kisa devre olup isindiginda piller patlayabiliyor. Bunun disinda sorun yasamazsin, cep telefonu tasiyorsan e-sigara da tasirsin korkmadan ikisi de pil.

  • robokot  (12.01.17 23:19:39)