[]

MMORPG Oyun tavsiyesi

6 7 kişilik bir grubumuz var geçen sene Knight Online Steam'e geçince eski günlerin hatırına nostalji yapmak için başlamıştım KO'ya , bu güzel insanlarla orda tanıştım .Steam Ko bitti arkadaşlık baki kaldı hala görüşüyoruz.Şu güz döneminin bitmesini fırsat bilip bir MMORPG oyununa başlamak istiyoruz fakat daha önce Knight Online hariç başka MMORPG oynamış biri yok grupta ,hangi oyuna başlayalım karar veremedik.Varsa tavsiye ettiğiniz MMORPG tarzında oyun duymak isterim.
 
nostalrius'ta vanilla wow oynayabilirsiniz.


  • devorgilla the gunslinger  (12.01.17 20:58:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.