[]

Su iphone kac para eder

Aslinda kutulu garantili ama ekrani degismis, ekranin ortasindan hafif bir beyazlik geciyor belli belirsiz, parmak izi okuyucisi calismiyor, gorusme yaparken sensor bazen devreye girmeyip ekran acik kaldigindan bazen yanlis tuslara basiliyor. Bu halde bir iphone 5s gold 16 gb var. kasa temiz. Ezik cizik yok. Telefoncu 350-400 civari aliriz diyor. Cok mu oldurmus?
 
400'e giderse şükret bence.


  • roket adam  (12.01.17 00:06:44) 
ekrani apple servisinde mi degisti? telefoncu kafasina gore degistiyse garantisi yoktur artik. ekrandaki cizgi ve sensorun calismamasi ekran duzgun takilmadiysa ve hasar aldiysa olur. isi bilen biri ekrani degistirirse o ikisi hallolur (ekran + sensor). Bunu 100-150 liraya yapiyorlar telefoncular. Sanirim parmak izi okuyucusu degistirilemiyor telefon guvenlik icin kendini kilitliyor ona bir bakmak lazim.

400e aliyorsa bence ugrasmaya degmez ya ver gitsin iyi durumdaki ikinci elleri 800 civarina gidiyor sanirim. seninkinde muhtemelen garanti olmayacak, parmak izi yok ve yan sanayi ekran iki kere degismis... 100-150 lira ekstradan almaya calisacaksan musteri bulup, ekrani degistirt yine, veya ekranin saglamsa biri duzgun takar oyle olur yani.
  • robokot  (12.01.17 00:08:11 ~ 00:08:25) 
Yok. Ucuz cin mali ekran takildi telefoncuda. Zenfone 5 varmis daha 2 ay garantisi devam ediyor. Temiz, kutulu. Kafa kafaya takas olur dedi. Ne dersiniz?


  • evrenos gazi  (12.01.17 00:18:56) 
350-400. Parmak izi okuyucusu çalışmıyorsa ekran tamir görmüş demektir. Parmak izi çipi ekran ile bağlantılı. Ekranın ortasındaki beyazlık da zaten fiyatını epey öldürür.

Parmak izi sensörü çalışmayan ekranı değiştirilmiş temiz bir iphone 5s'i 600'e satmıştım.
  • empty man  (12.01.17 00:19:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.