asus zenfone 2

nasıl bilirsiniz? Şu an hepsiburada'da 1000 tl. O paraya şunu al ya da üstüne 100 daha koy bunu al diyebileceğiniz birşey var mı?

moto g4 plus

edit: bu modelde pusula sensörü yok eğer astronomi uygulamalarını kullanmak istiyorsan, bence tek eksiği
  • freebird5406_2  (11.01.17 23:36:52 ~ 23:41:18)
asus zenfone2 4gb ram 32 gb hafızalı modelini kullandım daha önce, geçen ay da xiaomi mi5 aldım. zenfone2 ile kıyaslayacaksam xiaomi alırım benzer paralar ödeyerek. asusun ekranı daha büyük tabi, büyük ekran tercihi varsa birşey diyemem.

uzun süre kullandım zenfone2, 2 ya da 3 defa takılıp reset attığı ya oldu ya olmadı. diğer telefonlarla ne yapıyorsan 3 aşağı 5 yukarı hepsini yaparsın asusla. hızlı şarj özelliği filan da var, eski teknoloji de olsa var.
  • tum haklari saklidir  (12.01.17 00:45:37)
1 yıl önce aynı fiyata aldım. o paraya şu an o telefonu alma. telefon iyi ama fiyatı iyi gelmedi. başka al.

ayrıca intel işlemci kullanmayı kesti asus. bu demektir ki güncelleme vs gelmeyecek daha. hem şu an için söyleyeyim android mm daha stabil olarak gelmedi zenfone 2'ye.
  • hayal hava yollari  (12.01.17 01:11:20 ~ 01:12:57)