Netflix üyeliğiniz var mı? memnun musunuz?

ben bir haftadır kullanıyorum, şimdilik baya memnunum açıkçası. sözlüğe baktım da biraz pek memnun olan yok gibi. diziler için konuşacak olursak baya iyi şimdilik. siz ne düşünüyorsunuz?

yok, yorumlardan ötürü hep erteledim. bekliyorum. yorumlar iyileşince üyelik alacağım.

  • cemallamec  (11.01.17 22:32:30)
ben deneme kullandım, güzel. özellikle temaları ve sıcaklığı/siyahlığı güzel.

ama şu anda amazon prime kullanıyorum dizibox, ve dizi lab haricinde, amazon prime ın videosu daha iyi geldi bana.
  • kurnaz  (11.01.17 22:33:16 ~ 22:33:42)
Vardı Torrent olduğu sürece gereksiz olduğuna kanaat getirdim. Emek hırsızlığı falan ama bende de para yok abi napayım.

  • gozu acik sevisen yahudi  (11.01.17 22:47:41)
Akk varken gereksiz.

  • westblack  (11.01.17 22:54:35)
Ben kısa bir süredir kullanıyorum. İçeriği çok fazla didikleme şansım olmadı henuz ama işten geldiğimizde "ne izlesek" diye uzun uzun düşünmeden rastgele bir film açıp altyazı ile uğraşmadan izleyebilmek keyifli bir şey. Teknik açıdan da çok memnunum. Akk'siz paketteyim. 10 gigabytelik Blu-Ray riplerden bile daha güzel görüntü kalitesi. Artık nasıl bir algoritma kullanıyorsa ozellikle karanlık ya da tek renkli sahnelerdeki artifactlar görünmüyor, görüntü son derece keskin. Windows uygulamasında dolby digital 5.1 ses de veriyor (dts değil ama).

  • orient blue  (11.01.17 23:09:09)
Sözlükte olumsuz eleştiriler almış ama ben genel olarak Beğendiğim

  • all girls dream  (11.01.17 23:17:05)
bildiğim kadarıyla akk yi çok fazla etkilemiyor ama emin değilim.

  • buffy de vampir sayılır  (11.01.17 23:19:56)
Akk varken gereksiz+1 hayvan gibi kota yiyor. kontrol ettim black mirror'ın 1,5 saatlik son bolumu 4gb civarında kota yemişti.

  • hononu  (11.01.17 23:26:36 ~ 23:27:35)
yahu benim kota geçen ayla aynı gidiyor hemen hemen :S

  • buffy de vampir sayılır  (11.01.17 23:27:32)
memnunum. enpara da yarısını geri ödüyor iyi oluyor

  • otonomo  (11.01.17 23:39:49)
vodafone un da bir kampanyası varmış sanırım. ben şu an ücretsiz kullanıyorum ama enpara veya vodafone kampanyası ile uzun süre kullanırım sanırım.

  • buffy de vampir sayılır  (11.01.17 23:40:54)