[]

Balkonda kalmış yeşil çiçek

Selam,

Şunlar zamanında yeşil yapraklı bitkiyi balkonda unutumuşum, şimdi de yaprakları biraz büzüşmüş-solmuş gibi duruyor. İçeri aldım ama düzelir mi ya da düzelmesi için ne yapabilirim?


 
bitki ne ki acaba? içerinin olumlu etkisi olur ama geri dönülemez hale gelmeden bazı doğru şeyler yapmak gerek tabi.

geniş yapraklıysa yapraklardaki tozu kiri nazikçe temizlemek, toprağı kuruysa abartmadan bi sulamak, bir spreyle yaprakları önlü arkalı ıslatmak vb iyi gelebilir.

siz bi resim atın ama, uzmanları daha net şeyler söyler.
  • kaichi  (12.01.17 01:05:58 ~ 01:28:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.