[]

Ağırsağlam'daki eleman niye tıfıl?

Dikkatimi çekiyor o kadar sporla iç içe ve teorik olarak araştırıp sunmasına rağmen kolları çubuk makarna tadında?

www.youtube.com

Vücutçu arkadaşlardan yorum bekliyorum. Kemik yapısının ince oluşu veya genetik olarak yatkın olmayışı mı asıl etken?

 
yoo normal işte. reklam yapmak için mi attın vidyoyu :D


  • cekilmis gayfe  (11.01.17 19:50:18) 
ektomorf vücut yapısına sahip.


  • filteria  (11.01.17 19:51:20 ~ 19:59:15) 
elemanı tanımıyorum ama spor yapmaya ihtiyacı var bence. ağırlık çalışabilir, gerçi işi falan nedir zaman ayırabilir mi bilmiyorum. ya da yürüyüşle falan başlar.


  • levpontryagin  (11.01.17 19:53:24) 
Doğalı o kadar olur birkaç sene sonra steroid alınca daha da büyür. Bir de yağ oranı çok düşük. Yağ oranı %10/12 civarı olsa daha iri gözükürdü.


  • angelus  (11.01.17 20:03:57) 
Tıfıl? Çubuk makarna?

Bu adama şunu demek için müsabık vücutçu falan olmak lazım. Adam oldukça define ve normal bir insandan çok daha yüksek kas oranına sahip.
  • once  (11.01.17 20:15:38) 
Yağ oranı düşük.
İnce ama atletik duruyor.
Belki de güç odaklı çalışıyordur.
Belki o da istiyordur ama yapısı ve yağ oranı gereği olmuyordur.
Bilemedim, kolay işler değil.
  • wrench  (11.01.17 20:24:25) 
Lakabi o zaten. Tıfıl


  • pinman  (12.01.17 00:02:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.