[]

İngilizce pratik

Penfriend siteleri var mıdır bildiğiniz?
 
var da hepsinde türkiyeyi blokla seçeneği default olarak geliyor..


  • masa penisi  (11.01.17 18:22:50) 
www.aj.cz
www.globalpenfriends.com
penfriends.cambridgeenglish.org
www.penpalworld.com
www.japan-guide.com
usa.ipfpenfriends.com
google da arattığımda ilk çıkan siteler bunlar, ben anlayamadım soru bunların bulunamaması mı yoksa tavsiye filan mı? ayrıca penfriend olayını da ilk defa duymuş oldum, bir bakayım.
  • dessalines  (11.01.17 19:12:23) 
@dessalines site çok var ben de araştırma yaptım fakat kullanan ve memnun olanlardan tavsiye olarak istedim.


  • all nightmare long  (11.01.17 19:19:32) 
eskiden pen pal derdik biz buna.


  • illegalstar  (11.01.17 20:31:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.