[]

hiçbir derde derman olmayıp ispiyon kasanlar

istatistiklere bakıyordum da. en çok ispiyonlayanlar diye liste var. burada bulunmak benim için utanç verici olurdu neyse. listenin ilk 10'unda yer alan jurnalciler en yardımsever 20 arasında yer almıyorlar.
serabetan 2421
proksauaztwa 2365
yilmazyildirim 2222
xenophobe 1774
ron dennis 1321
delirttiniz lan beni 1255
anarquia 1213
subseven 1018
sanal hayvan 999
demcan 926

hatta şunların çoğunun siteye üye olduğundan bile haberdar değilim. olm siz ne çeşit hastasınız? sırf ispiyon kasmaya bu siteye mi giriyorsunuz? bu kadar ilgiliyseniz sizi başka alanlarda değerlendirelim, burada harcanmayın gençler.
soru: ispiyonculara ve ispiyon olayına ne diyorsunuz?

 
bence doğrusunu yapıyorlar
siteye en çok girenlere bak hiç bilmediğin nickler çıkacak.

  • basond  (11.01.17 18:07:00) 
Birçoğu eski yazar. Zamanla birikiyor ispiyonlar. En yardımsever kullanıcılar listesinde de yardım etmekle hiç alakası bulunmayan ve on cevabından dokuz tanesi çöp olan tipler var.


  • dissendium  (11.01.17 18:10:33 ~ 18:10:42) 
Yeni açılmış bir site değil burası, onlar da zamanında bolca burada bulunan insanlar. İspiyonlanacak bir şey görürsem ispiyonlarım, güzel bir şey ispiyon.


  • devilred  (11.01.17 18:10:38) 
Ben olumlu yaklaşıyorum.

Hatta bir tanesini tanırım. Kendisi moleküler biyoloji alanında büyük bir ekibin içinde. Bir derde derman olmaya çalışıyor :)
  • la rana  (11.01.17 18:14:59) 
moderasyon hakkaniyetli davrandığı sürece ispiyon canavarları bence aksine faydalı bile. biz nasıl ki yazıp çizerek katkı sağlamaya çalışıyorsak, onlar da bir nevi temizleyerek yardımcı oluyor. ben mesela ispiyon yapmam. o davranış gelişmedi bende. küfreden olursa ispiyonlamak yerine ben de küfrediyorum. halbuki ispiyonlasam daha iyi. o yüzden moderasyon rastgele, kafasına göre iş yapmadığı sürece (ki bence yapmıyorlar, şahsen memnunum, ehonomi çoheyi) ispiyonların zaten pek önemi yok. silinmesi gereken şey silinir, silinmemesi gereken şey silinmez. ama "silinmesi gereken şey"in silinmesi gereken şey olabilmesi için, birinin onu ispiyonlaması gerekir. o yüzden bence bu insanları daha çok sevmeliyiz.


  • der meister  (11.01.17 18:28:51) 
senin düşüncene sahip insanlar kazandığı için şu an Sözlük tam bir bok çukuru. Moderasyon çalışırken tanım yapmayanlar anında uçurulurdu, soru başlığa cevap entry'ler falan... sonuçta bırakın bari burada çalışabilsn moderasyon.


  • sen git ben geliyorum  (11.01.17 18:32:28) 
@sen git ben gelmiyorum, anlayacağını bilsem sana cevap verirdim ama öyle bir ihtimal yok.

geçen embesilin teki aklınca beni küçümsemiş bir cevabında. ben de ona yaptım aynından. beni ispiyonlamış andon, ışık hızında sildiler cevabımı. ben de onu ispiyonladım onu silmediler. bu mu çalışan ve adil moderasyon? komik olmayın.
  • cekilmis gayfe  (11.01.17 18:41:32) 
Ispiyon iyidir. Hollowlife kötüdür.

ron dennis'i tanıyorum. Bana bir ara yardımcı olmuştu. Sözlükte makale arayanlara da çok yardım ediyordu. Aşağıda yazana göre mod olmuş.
  • Lim5  (11.01.17 19:20:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.