[]

A101deki şu yatak alınır mı?

www.aktuelkampanya.com

markası görünmüyor ama sizce fiyat performansı nasıldır?


 
Ben görmüştüm yurtlardaki yataklara benziyor kalite olarak. Sürekli kullanım için değil de ekstra bir misafir yatagı olarak alınabilir diye düşündüm. Evimde 3 kişilik misafir yeri var 4.gelse açıkta kalır.açıkta kalmasından iyidir.


  • curukturpkokusu  (11.01.17 18:12:00) 
bu ürünü kullandım. müthiş ortopedik değil, bu fiyata zaten büyük bir beklenti olmaz ama rahat uyunuyordu.


  • chachachablues  (11.01.17 18:13:38) 
Bende var, bimden almıştım. Yaylı yatak, inanılmaz rahat, yer kaplamıyor, iki kişi bile yatabilir genişlikte bence. Hala kullanıyoruz.


  • Tersidüzükilec  (11.01.17 19:22:42) 
Bizdekini sattık pek rahat değildi.


  • Lim5  (11.01.17 20:43:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.