hollanda vize - patladik!

iyi akşamlar duyuru.

sömestırda 5 arkadaş hollandaya gezmeye gidecektik 6 günlüğüne. 4 kişi aldık vizeleri. kuzen patlamış. hepimiz üniversite öğrencisiyiz. reddetme sebebini flemenkçe yazmışlar, translate ile çevirince vizeniz bitince döneceğinizden emin olamıyoruz temalı bir sonuç verdi.

yarın kuzenime konsolosluğu aratacağım, itiraz da edeceğiz. sizin tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? bir de flemenkçe tercüman bulsak itiraz dilekçesi için bize ne kadara patlar?

edit: 1 şubatta gideceğiz, sizce yetişir mi?

booking.com dan iptal edilebilir rezervasyon aldı iseniz,
uçak bileti sadece rezervasyonsa,
o kişinin para giriş çıkışları güven vermiyorsa,
o kişinin belgelerinde bir abukluk var ise,
çok iyi üniversitede ya da tam tersi çok kötü üniversitede okuyorsa,
orada akrabalarım var gibi gereksiz bilgiler verdi ise,
aynı isimde, aynı köyden olan, aynı soyadlı çok fazla garip yollara başvuran var ise,

ret almış olabilir, bunların biri ya da bir çoğu etki edebilir.
  • kurnaz  (11.01.17 18:22:10)
@kurnaz uçak bileti ve otel rezervasyonu orjinal. 5'imizde aynı uçak ve otelden aldık rezervasyonu zaten. göstermelik almadık. parayı bizden çok gösterdi aslında. üniversite dediğin gibi problem olabilir. biz istanbuldayız o konyada okuyor. akraba yok.

  • mattiadestro  (11.01.17 18:24:23)